Rüyada SALAM Görmek

   Rüyada salam görmek, rüya sahibinin hesaplarına ve harcamalarına dikkat etmediği için kasasının sürekli açık verdiğine, bu nedenle borcunu hep başka yere borçlanarak kapatmaya çalıştığına, bu durumda da iki yakasının bir araya gelmeyeceğine ve borcunun da hiç bitmeyeceğine delalet eder. Kişinin ayağını yorganına göre uzatmayı bir türlü öğrenemeyişine ve hayatı boyunca bunun sıkıntısını çekmek zorunda kalacağına tabir edilir.


Rüyada Salamın Görülmesi rüyada bozuk büyük salam görmek rüyada bozulmuş salam görmek rüyada birinin salam yediğini görmek rüyada bozulmuş cig salam yemek ruyada birine salam vermek rüyada salam dilimlemek rüyada ekmek arası salam yemek rüyada marketten salam sucuk almak

Rüyada SALAM Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SALAM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Salam Yediğini Görmek
   Rüyada salam yediğini görmek, rüya sahibinin hayatının fırsatını yakalayacağına ve bu kısmeti akıllıca kullanması durumunda hayatının dönüm noktası olacağına inandığı büyük projelerini gerçekleştirmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Salam Almak
   Rüyada salam aldığını gören kişinin, arkadaşları ve dostları ile bir araya gelip onlarla özlem gidereceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalet eder.

Rüyada Salam Sucuk Görmek
   Rüyada salam sucuk görmek, işlerin açılacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, rüyayı gören kişinin ticaret hayatından en başarılı ve en parlak dönemini yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Salamlı Sandviç Görmek
   Rüyada salamlı sandviç görmek, rüyayı gören kişinin havadan, kolaylıkla ve çalışmasına gerek kalmadan mal varlığına ve paraya kavuşacağına böylelikle geçim derdinden kurtulup, rahatlık ve lüks içinde yaşamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Ekmek Arası Salam Görmek

   Rüyasında ekmek arası salam gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, hayatı düzene girer, işleri de istediği şekilde devam etmeye başlar. Kişinin hedeflerine giden yolun açık ve temiz olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Salam Sosis Görmek
   Rüyada salam sosis görmek sadece salam görmenin aksine pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Sıkıntı, zorluk ve zahmete düşmeye, işlerin ve hayatın bozulacağına, planların ve hesapların tutmayacağına, hayal kırıklığı yaşanacağına işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada dilimlenmiş salam rüyada salam kesmek rüyada dilimlenmiş salam görmek rüyada bozuk salam görmek rüyada ekmek arası salam yemek rüyada jambon görmek rüyada sosis rüyada kaşar görmek rüyada bozuk büyük salam görmek rüyada bozulmuş salam görmek rüyada birinin salam yediğini görmek rüyada bozulmuş cig salam yemek ruyada birine salam vermek rüyada salam dilimlemek rüyada ekmek arası salam yemek rüyada marketten salam sucuk almak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi