Rüyada SALAVAT Görmek

   Rüyada salavat görmek, rüya sahibinin tez canlı, sabırsız ve fevri olduğuna bu durumun kendisi için hep dezavantaj getirdiğine delalet eder. Kişi içinde hiçbir kötülük olmadığı halde bu sabırsız davranışları ve ani çıkışları nedeniyle sürekli yanlış anlaşılıyor ve çevresi tarafından sevilmiyor diye tabir edilir. Rüyada salavat görmek, rüya sahibinin daha sakin, soğukkanlı ve sağduyulu olması ve böyle davranması gerektiğine delalet eder.


Rüyada Salavatın Görülmesi rüyada salavatlaşmak rüyada salavatı tefriciye okumak rüyada salavat getirerek uçmak rüyada salavat yazmak rüyada salavat çekmek diyadin rüyada salavat çekmek imam nablusi rüyada salavat getiren birini görmek rüyada salavat getirip ağlamak rüyada salavat dinlemek

Rüyada SALAVAT Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SALAVAT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Salavat Getirdiğini Görmek
   Rüyasında salavat getirdiğini gören kişi, eğer kendisine inanır, çok çalışır, inancını yitirmeden, yılmadan ve bir an olsun vazgeçmeden hayalinin peşinden giderse, onu gerçekleştirmeyi mutlaka başaracak demektir. Sebat edilmesi suretiyle her istenilene kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Besmele Çekmek
   Rüyada besmele çekmek, hayatta hayır getirecek kişilerle karşılaşmaya onlar sayesinde fayda görerek tüm kötü düşüncelerden, hastalıktan, borçtan kurtulmaya ve gözyaşını silmeye işaret eder. Şifa bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Besmele Yazmak
   Bir kimse eğer rüyasında besmele yazdığını görürse o kişi hikmet sahibi olur, hidayete kavuşur, Allah’ın sevgili kulları arasında yerini alır diye tabir edilir. Rüya sahibinin ileride ulu bir kişi olacağı, insanların kendisinden feyz alıp, karşısında saygıyla eğileceği anlamına gelir.

Rüyada Besmele Yazılı Kağıt Görmek
   Rüyada besmele yazılı kağıt görmek, rüya sahibinin, sıhhatli, uzun ve keyifli bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişi, yaşlandığı zaman dahi etrafından hayırlı kimseler eksik olmayacak ve onlardan her daim vefa görecek demektir.

Rüyada Besmele Çekerek Uyanmak

   Rüyasında besmele çekerek uyandığını gören kişi, yaptığı hayırlar sayesinde Allah’a yakın olur, her türlü kazadan ve beladan da korunur. Rüyada besmele çekerek uyanmak, tehlikelerden ve kötülüklerden uzak olmaya, korunmaya ve hayır dualarından mahrum kalmamaya delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada salavat okunduğunu duymak rüyada salavat getiren birini görmek rüyada salavat getirerek uyanmak ruyada salavat ceken birini gormek rüyada başkasının salavat getirdiğini görmek rüyada salavatlaşmak rüyada salavat çektiğini görmek rüyada korkudan salavat getirmek rüyada salavatlaşmak rüyada salavatı tefriciye okumak rüyada salavat getirerek uçmak rüyada salavat yazmak rüyada salavat çekmek diyadin rüyada salavat çekmek imam nablusi rüyada salavat getiren birini görmek rüyada salavat getirip ağlamak rüyada salavat dinlemek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi