Rüyada SALINCAK Görmek

   Rüyada salıncak görmek, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak ve tüm hayatını değiştirecek güzel bir olayın yaşanmasına delalet eder. Bu olay rüya sahibinin tüm kaderini değiştirecek ve rüya sahibi yaşadığı hayattan çok daha farklı bir hayata adım atacak demektir. Rüyada salıncak görmek, köklü değişiklikler, hükümet kapısı, alınacak yeni kararlar ve altına imza atılacak yeni işler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi en az bir ya da birden fazla kişi ile el sıkışıp, kendisine hayır getirecek ve gelirini garanti edecek bir iş için kolları sıvayacaktır.


Rüyada Salıncağın Görülmesi rüyada salıncaktan inmek rüyada salıncakta sallanan görmek rüyada salıncakta çok hızlı sallanmak rüyada salıncakta sallanmak nedir rüyada salıncaktan uçmak rüyada salıncak binmek rüyada salıncak ipinin kopması

Rüyada SALINCAK Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SALINCAK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Salıncakta Sallanmak
   Rüyasında salıncak üzerinde sallandığını gören kişinin iş hayatı ile ilgili önemli ve büyük bir gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Bu gelişme sayesinde rüya sahibinin işten yana bir daha asla sırtı yere gelmeyecek, rüya sahibi bu işten emekli olacak demektir.

Rüyada Salıncaktan Düşmek

   Rüya sahibinin kendi hatası nedeni ile kendisine vereceği sıkıntıya delalet eder. Bu olay rüya sahibinin başının fazla ağırtmadan tatlıya bağlanacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Birini Salıncakta Görmek
   Güzel bir gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibine dolaylı olarak mutluluk verecek bir olaya yorulur. Rüya sahibinin rüyasında salıncakta sallandığını gördüğü kişinin peşinde koştuğu hayırlı işlerin gerçek olacağına ve kişinin bu işte muvaffak olmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Salıncak Kurmak
   Rüya sahibinin gerçekleştirmediği istediği yeni projeler üzerinde çalıştığına ve tüm enerjisini bu projelerin gerçekleşmesi için kullandığına delalet eder.

Rüyada Salıncaktan İnmek
   Rüyasında salıncaktan indiğini gören kişi üzerine kara basan çökmüş gibi hissettiği ağırlıktan ve musibetlerden kurtularak esenlik bulacak demektir. Büyük bir rahatlama ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibi eski neşesine yeniden kavuşacak, bu olay için kutlama bile yapacaktır.
Benzer Aramalar; rüyada salıncak sallamak rüyada salıncaga binmek rüyada salıncakta hızlı sallanmak rüyada salıncakta sallanan birini görmek rüyada salıncakta bebek görmek rüyada çocuğu salıncakta sallamak rüyada salıncakta uçmak rüyada salıncaktan inmek rüyada salıncakta sallanan görmek rüyada salıncakta çok hızlı sallanmak rüyada salıncakta sallanmak nedir rüyada salıncaktan uçmak rüyada salıncak binmek rüyada salıncak ipinin kopması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi