Rüyada SALYANGOZ Görmek

   Rüyada salyangoz görmek, her anlamda şifa bulmaya delalet eder yani hayırlı bir rüyadır. Hayatın pek çok güzel şeyler getireceğine, yeni gelecek günlerin mutluluğu haber verdiğine delalet eder. Bereket, bolluk, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüyasında salyangoz gören kişi, en umutsuz olduğu işlerinden dahi hayır görecek ve kazanç elde edecektir. Ev yaşantısında huzur ve bolluğa kavuşacaktır. Uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya da tabir edilir. Rüyada salyangoz görmek, rüya sahibinin zamana yayılan, uzun vadede gerçekleşecek ama hayır getirecek projeleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi sabrının sonunda muradına erecektir.


Rüyada Salyangozun Görülmesi rüyada salyangoz toplamak rüyada salyangoz yemek rüyada salyangozun ısırdığını görmek rüyada salyangoz görmek ihya rüyada salyangoz görmek nedir rüyada salyangoz sürüsü görmek rüyada salyangoz öldürmek rüyada salyangoz süpürmek rüyada salyangoz yapışması
Rüyada SALYANGOZ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada SALYANGOZ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Salyangoz Öldürmek
   Rüya sahibinin çok zor bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibi, zamanında yaptığı bir hatanın bedelini şimdi ödeyecek ve yaptığı hatanın ancak farkına varacak. Geç olsa da sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Salyangoz Yediğini Görmek
   Rüya sahibinin fedakarlık yapmak zorunda kalacağı anlamına gelir. Yani rüyada salyangoz yediğini gören kişi, hiç istemeye istemeye bir iş yapmak zorunda kalacak ve bunu sırf başkaları mutlu olsun diye yapmak durumunda kalacak.

Rüyada Salyangoz Kabuğu Görmek
   Rüyasında salyangoz kabuğu gören kişi, kendisi için çok zor, zahmetli ve çetin geçmiş olan günleri gerisinde bırakacak ve rahata erecektir.

Rüyada Salyangoz Toplamak

   Rüya sahibi için hayırlı olacak ve birikim yapmasını sağlayacak yeni bir işe gireceği anlamına gelir. Rüyasında salyangoz topladığını gören kişi, kuru maaşa çalıştığı işini bırakıp, hayatını daha iyi şekilde idame ettirebileceği ve yarınlarına yatırım yapabilecek kadar gelir elde edeceği yeni bir işe girecektir.

Rüyada Evde Salyangoz Görmek
   Büyük şans ve kısmettir. Rüya sahibinin yaptığı bir işten büyük ve toplu bir para alacağına delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada salyangoz yapışması rüyada kabuksuz salyangoz görmek rüyada çok sayıda salyangoz görmek rüyada sumuklu bocek görmek rüyada salyangoz öldürmek rüyada salyangoz yemek rüyada saçında salyangoz görmek rüyada salyangoz görmek ihya rüyada salyangoz toplamak rüyada salyangoz yemek rüyada salyangozun ısırdığını görmek rüyada salyangoz görmek ihya rüyada salyangoz görmek nedir rüyada salyangoz sürüsü görmek rüyada salyangoz öldürmek rüyada salyangoz süpürmek rüyada salyangoz yapışması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi