Rüyada SANCI Görmek

   Rüyada sancı görmek, aileniz içinde zor bir karar vermenin arifesinde bulunduğunuza ve her ne sebeple olursa olsun bir an önce bir şeye karar vermenizin menfaatiniz icabı olduğuna işarettir.


Rüyada Sancının Görülmesi
Rüyada SANCI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada SANCI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sancılandığını Görmek
   Rüyada sancılandığını görmek; işlerinizde aceleci ve sabırsız olmamanız gerektiğine işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir yerinin sancılandığını görmesi o kimsenin ailesi içinde zor bir karar vermenin eşiğinde bulunduğunu ve her ne olursa olsun bir an önce bir şeylere karar vermesinin menfaati icabı olduğuna yorumlanır.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada sancılandığını görmek, rüya sahibinin malını bir günah uğrunda sarf etmesine ve buna da pişman olmasına işarettir.Bazı tabirciler sancı, sahibinin akraba ve ailesinin sıhhatte olduklarına işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada doğum sancısı çektiğini görmek islami rüyada doğum sancısı çeken birini görmek rüyada doğum sancısı çektiğini görmek diyanet rüyada birinin doğum sancısı çektiğini görmek rüyada doğum sancısı çekmek kan görmek rüyada hamileyken sancı çekmek rüyada doğum suyunun geldiğini görmek rüyada doğum yapamamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi

HayrolaRuya © 2018