Rüyada SANCILANMAK Görmek

   Rüyada sancılanmak, sorunların aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, rızkın gün geçtikçe daha da artacağına ve kariyer planında basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına tabir edilir.


Rüyada Sancılandığının Görülmesi

Rüyada SANCILANMAK Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SANCILANMAK, SANCILANDIĞINI Görmek


Rüyada Hamileyken Sancılanmak
   Kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iş hayatının çok iyi bir hal alacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, kendisini zarara uğratmak isteyen insanların yenileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına ve kendisine büyük bir öz güven aşılayacak olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Sancılandığını Görmek
   Bolluk ve bereket içinde geçecek bir döneme girileceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Sancılanmasını Görmek
   Alınmış olan borçların yakın zaman içinde ve zahmet çekmeden ödeneceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine ve senelerdir kalpte ukde kalmış olan bir hayalin gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet eder.

Rüyada Sancılı Doğum Yapmak

   Aile hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı geçen bir dönemin kapanacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet eder.
Benzer Aramalar; rüyada sancı çekmek rüyada karın ağrısı çekmek rüyada ağrı çekmek rüyada hamile olduğunu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi