Rüyada SANDAL Görmek

   Rüyada sandal görmek, tabir yerindeyse tüy gibi hafiflemeye işaret eder. Rüya sahibinin çektiği zahmetin, çilenin ve zorluğun nihayet sona ereceği, neşeli günler geçireceği anlamına gelir. Kişi bundan sonrası için gününü gün edecek, tatile gidecek, bol bol gezecek, rahat rahat ve istediği şekilde alışveriş yapacak demektir. Yani geçmişte yaşadığı fakirliğin, sıkıntının ve zorluğun acısını çıkaracak, bundan sonraki günlerini çay partilerinde, arkadaş toplantılarında ve dost sohbetlerinin yapıldığı mekanlarda geçirecektir.


Rüyada Sandalın Görülmesi
Rüyada SANDAL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada SANDAL Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sandalla Gezmek
   Rüya sahibinin hayattan umduğunu bulup, tüm hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına tabir edilir. Kişi, araba altında, kredi kartı cebinde, çalışmadan sahip olduğu zenginliğinin tadını çıkaracak, hayattan istediği her şeyi alacak demektir.

Rüyada Sandal Batması
   Rüyada sandal batması pek hayırlı değildir, kişi için huzursuzluk, sıkıntı, kötü haber ve olumsuz olaylar anlamına gelir. İyi ve olumlu yönde ilerleyen hayatın bir anda karışmasına bir takım problemlerin baş göstermesine işaret eder.

Rüyada Denizde Sandala Binmek
   Rüyada denizde sandala bindiğini gören kişi, gerçekten de hayırlı olacak ve kendisine çok iyi gelecek bir yola çıkacak diye tabir edilir. Rüya sahibi bu yolculuktan büyük zevk alacak ve gerek ruhunu gerek bedenini dinlendirecek ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Kayık Görmek

   Rüyada kayık görmek bazen üzüntüye ve kedere bazen de hayırlı haberlere, mutluluğa, sağlığa ve kazanca tabir edilir. Rüyanın yorumu hem görülme şekline hem de rüya tabirlerine göre değişiklik gösterir.

Rüyada Kayığa Binmek
   Rüyada kayığa binmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin yaşayacağı küçük ama anlamı büyük sürprizlere, alacağı hediyelere ve güzel haberlere bir de işiteceği güzel sözlere delalet eder. Rüya sahibi için anlık ama büyük mutluluk verecek, tadı damağında kalacak olaylar yaşayacağı anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada sandal görmenin üç tabiri vardır:

1- Övgü

2- Hayır ve bereket

3- Makam ve hürmet.

İbn-i Şirin :

Bir sandalınız olduğunu görmek; halk tarafından övüleceğinize

Beyaz bir sandala sahip olduğunuzu görmek; büyük bir şahsiyetten menfaat elde edeceğinize işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :

   Bir kimsenin rüyasında bir deniz kenarında sandalla gezinti yaptığını görmesi; o kimsenin kısa bir yolculuk yapacağına işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :

   Bakınız; Kayık, Terlik.

Seyyid Süleyman :

   Bkz. Kayık.


Molla Cami Tabiri :

   Rüyada sandal görmek, üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse için kurtuluştur.
Benzer Aramalar; rüyada su üzerinde kayıkla gezmek rüyada sandal görmek neye yorumlanır rüyada kayıkla denize açılmak rüyada karada kayık görmek rüyada kayığa binmek kürek çekmek rüyada gölde sandalla gezmek rüyada kayık batması rüyada kayığın su alması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi