Rüyada SANDALYE Görmek

   Rüyada sandalye görmek sağlam temeller atılarak, garanti altına alınacak hayırlı bir işe delalet eder. Rüya sahibi büyük heveslerle girmek istediği bir işin başarılı olması için temkinli adımlar atacak ve eşeğini sağlam kazığa bağlayarak, kolları sıvayıp işinin başına geçecek demektir. Rüyada sandalye görmek rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan yeniliklere ve güzel gelişmelere de işaret eder.
   Rüya sahibi kendisi için uğurlu olacak, ardından pek çok fırsat yakalamasını sağlayacak temiz ve hayırlı şeyler yaşayacaktır. Rüyada sandalye görmek, rüya sahibi için nikah masasında, oturacağı sandalye olarak da değerlendirilir. Yani kısacası rüya sahibine temiz ve hayırlı bir nikah görünüyor demektir.


Rüyada Sandalyenin Görülmesi
Rüyada SANDALYE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada SANDALYE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sandalye Taşıdığını Görmek
   Rüya sahibinin bir iş için bilek gücü harcaması anlamına gelir. Rüyada sandalye taşıdığını gören kişinin zahmet ve zorluk çekeceği bir yükün altına girerek bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Sandalye Satın Almak
   Çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işlerinden hayır bulmasına, ümit bağladığı işlerin olumlu sonuçlanmasına, bol kazanç ve kar elde etmesine delalet eder. Rüyasında sandalye satın alan kişi rahatlığa ve bolluğa kavuşur.

Rüyada Sandalye Masa Görmek
   Resmi ve önemli işlere delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında masa ve sandalye görmesi, resmi kurumlardaki işine ya da resmi kurumlarda koltuk sahibi olmasına tabir edilir.

Rüyada Sandalye Silmek
   Ferahlık ve güzelliktir. Rüya sahibi uzun zamandır çektiği sıkıntıdan ve zahmetten kurtulacak, borçlarını temizleyecek, bolluğa ve berekete kavuşacak, solmuş yüzü yeniden gülecek.

Rüyada Sandalye Kırılması

   Üzücü olaylara, kederlere ve derde düşmeye, parasız ve yoklukla geçecek günler yaşamaya delalet eder. Rüyasında sandalyenin kırıldığını gören kişi zor ve kötü günler yaşayacak, sıkıntılara ve zorluklara düşecek, hanesinde darlık yaşayacak ve geçim sıkıntısı görecektir.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Sandalye, istirahat demektir.

Sandalye üzerinde oturmak; zahmetli günlerin habercisidir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir sandalye üzerinde oturduğunuzu görmeniz; hayra, rüyanızda yeni bir sandalye satın aldığınızı görmeniz; sizin yeni bir hizmetçi alacağınıza işaret eder. Ebu Said el-Vaiz'in yorumuna göre: Bir kimsenin sandalyede oturduğunu görmesi; o kimsenin toplum içinde sevileceğine ve onlara iyi hizmetlerde bulunacağına, kişinin rüyasında süslü ve yüksek bir sandalyede oturduğunu görmesi; yüksek bir makama getirileceğine ve halk arasında sevileceğine delalet eder.

Seyyid Süleyman :

Bkz. Iskemle ve Kürsü.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada sandalye görmek, makam ve rütbeye işarettir.Rüyada sandalye görmek, memuriyet, mansıp ve makarna işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada sandalyeye oturmak rüyada tahta sandalye görmek rüyada plastik sandalye görmek rüyada masa sandalye görmek ne demek rüyada sandalye taşımak rüyada sandalye taşıdığını görmek rüyada eski sandalye görmek rüyada beyaz sandalye görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi