Rüyada SANSAR Görmek

   Rüyada sansar görmek, aile ile ilgili sorunların ortaya çıkmasına ve aile huzurunun bozulmasına delalet eder. Yaşanan sorunların rüya sahibinde çeşitli hastalıkların oluşmasına yol açacağına ve rüyayı gören kişinin uzunca bir zaman bu hastalıklarla meşgul olacağına yorulur. Aynı zamanda, çok sevilen bir dostun ihanetine de işaret eder.


Rüyada Sansarın Görülmesi
Rüyada SANSAR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada SANSAR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sansar Yakalamak
   Rüyada sansar yakalamak ya da yakaladığını görmek, ortaya çıkan ailevi sorunların zor da olsa çözümleneceğine ve yitirilmiş olan aile saadetinin tekrar kazanılacağına delalet eder. Uzun zamandır uğraşılan hastalıkların tedavisinin en kısa zamanda meyvelerini vereceği anlamına gelir.

Rüyada Sansardan Kaçmak

   Rüyada sansardan kaçmak, rüya sahibinin gelecekle ilgili kurduğu planlar için yeteri kadar girişken olmadığına, gerekli adımları atmadığına ve bu yüzden karşısına çıkan sorunların hayallerine ulaşmasını engelleyeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Sansar Görmek
   Rüyada siyah sansar gören kişinin, aile hayatında dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşacağına yorulur. Sürekli yaşanan tartışmaların gün geçtikçe artacağı anlamına gelir.

Rüyada Samur Görmek
   Rüyada samur görmek, çalınan ya da çalınacak mallara işaret eder. Rüya sahibinin, yıllardır biriktirdiği malının ve mülkünün parça parça elinden alınacağına ve kişinin içten gelen gizli bir hastalıkla boğuşacağına yorulur.

Rüyada Samur Kürk Görmek
   Rüyasında samur kürk görmek, rüya sahibi için iş hayatında kazanılan başarılarından ötürü ödüllendirilmesine ve toplum içindeki yerinin yükselmesine yorulur.  Aynı zamanda rüyayı gören kişinin, gelecekte kendi işini kurup daha büyük başarılara ve daha fazla şöhrete ulaşacağına da delalet eder.

Rüyada Porsuk Görmek
   Rüyada porsuk görmek, kişinin birçok iş alanında biriktirdiği malı ve mülkü sermaye yaparak kendi işini kuracağına ve kurduğu işle malını arttıracağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin tek başına çok başarılı olacağına delalet eder.


Tiflisi Tabirleri

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada sansar görmenin üç tabiri vardır:

1- Üzüntü ve sıkıntı

2- Dert

3- Hastalık

İbn-i Şirin :

Sansar görmek derde işarettir.

Evinize veya dükkanınıza sansar girdiğini görmek; evinize veya dükkanınıza hırsız gireceğine ve bazı eşyalarınızı çalacağına

Sansarı öldürdüğünüzü görmek; hırsızı yakalayıp kontrolünüz altına alacağınıza

Sansar eti yediğinizi veya uzuvlarından bazılarının elinizde olduğunu görmek; birinden hırsızlık yoluyla elde edilen bir mal alacağınıza işarettir.

Kirmani :
   Sansar tarafından ısırıldığınızı görmek; hastalığınızın uzayacağına ama sonunda iyileşeceğinize

Sansarla savaştığınızı ve onu yendiğinizi görmek; bir hırsız yakalayacağınıza ve onu etkisiz hale getireceğinize işarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada sansar görmek, zinaya delalet eder. Çünkü sansar tavuğa düşkündür. Tavuk ise kadına benzer. Rüyada sansar ile mücadele ettiğini gören kimse, zina eden bir insan ile münakaşa yapar.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir sansar görmesi; sizin bir dostunuzun hilesi yüzünden büyük bir zarara uğrayacağınıza, işlerinizin ve planlarınızın alt üstü olacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Zina yapmaya, onunla mücadele etmek zina eden biriyle tartışmaya delalet eder.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada sansar görmek, zina etmeye işarettir. Rüyada sansar ile mücadele ettiğini gören kimse, zina eden bir insan ile münakaşa yapar.
Benzer Aramalar; rüyada sansar kovalamak rüyada sansar öldürmek rüyada sansardan kaçmak rüyada sansar hayvanı görmek rüyada sansar yavrusu görmek rüyada siyah sansar görmek rüyada beyaz sansar görmek rüyada sansar yakalamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi