Rüyada SAPIK Görmek

   Rüyada sapık görmek, rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, motivasyonun düşmesine, huzurunun kaçmasına ve tabiri caizse kafasının bozulmasına neden olacak bazı olaylara ve bir takım kişilerin varlığına alamet eder. Konuşmaları ve yaptıkları ile rüya sahibine kötülük etmenin planları yapan bazı kişilerin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, kendisine karşı nankörlük edecek ve haksızlık yapacak insanlar nedeni ile mutsuz olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada SAPIK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sapık Adam Görmek
   Rüyayı gören kişinin musibetli ve uğursuz olaylarla karşılaşacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına ve bir süre bunun sıkıntısını çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Sapık Şeyler Görmek
   Rüyayı gören kişinin hiç de hoş olmayan bazı gelişmelerle karşılaşacağına, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, huzurunu, rahatını, neşesini, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sapık Olduğunu Görmek
   Rüyayı gören kişinin iyi geçim içinde olduğu kimselerle görüş ayrılıklarına düşeceğine, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine ve bu olaylar nedeni ile çok gergin günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kırk yıllık dostlukları bitirecek, aile bireylerine sırt dönecek kadar gözünün kararmasına neden olacak durumlar yaşanacak demektir.

Rüyada Sapıklık Yapmak
   Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapacağına, şeytana uyacağına, kendini zor durumlarda bırakacağına, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına ve o zaman da iş işten geçtiği için pişman olacağına ve yana yakıla hatalarını telafi etmek için uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Sapıklardan Kaçmak
   Rüyayı gören kişinin kazalardan, belalardan ve kötü niyetli kimselerden yakasını kurtarmayı başaracağına, bu sayede hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına yorulur.
Benzer Aramalar; ruyada sapigin kovalamasi rüyada peşine birinin takılması rüyada sapığı dövmek rüyada sapıkla kavga etmek rüyada sapıkça şeyler görmek rüyada birinin takip ettiğini görmek rüyada peşine adam düşmesi rüyada takip edilmek ve korkmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi