Rüyada SARAY Görmek

   Rüyada saray görmek, şaşalı, lüks ve konforlu bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi hizmetçileri, uşakları ve şoförü olacak kadar kusursuz ve rahat bir hayat geçirecek, çevresi hep insanla dolu olacak demektir. Kişinin varlığı ve saygınlığı sayesinde çevresinde hem gerçek dostları hem de gerçek dostlarıymış gibi görünen fakat imkanlarından faydalanmaya çalışacak dalkavuklar olacak demektir. Rüyada saray görmek, maddi olanakların hepsine sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Saray Görülmesi

Rüyada SARAY Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SARAY Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Saray Gezmek
   Rüya sahibinin hayallerinin, hedeflerinin ve ideallerinin çok yüksek olduğuna, gözü karalığı ve hırsı sayesinde ileride bunların hayal olmaktan çıkıp, başarıyla gerçekleştirilmiş idealler olacağına tabir edilir.

Rüyada Saray Kapısı Görmek

   Rüyada saray kapısı görmek, büyük bir fırsat elde etmeye ve şans yakalamaya delalet eder. Rüya sahibinin karşısına çok büyük bir kazanç kapısı açılacak ve eğer kişi bunu doğru şekilde kullanmayı başarırsa daimi olacak ve büyük kazanç elde edebileceği bir gelir kaynağı elde edebilecek demektir.

Rüyada Saray Bahçesi Görmek

   Rüyasında saray bahçesi gören kişi, mutlulukların en güzelini yaşama şansına nail olacak demektir. Kavuşmak istediği şeye kavuşacak, sağlığı, keyfi, dünya malı da yerinde olacaktır diye tabir edilir. Büyük şans ve kısmet anlamına gelir.

Rüyada Sarayda Yaşamak
   Rüya sahibinin yeteri ölçüde kazancının olmasına ve istediği gibi bir hayat kavuşacağına işaret eder. Bolluk, bereket anlamına gelirken rüya sahibinin kaderinin güzel yazıldığına ve gözyaşı dökeceği günlerinden çok, şen kahkahalar atacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Saray Görmek
   Rüyasında kocaman, ferah, aydınlık, tavanı yüksek ve güneş alan bir saray görmek, hayırların en güzelini bulmaya işaret eder. Hastalıkların bitmesine, acıların dinmesine ve yaraların kapanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hem ruhen hem de bedenen iyileşmesi anlamına gelir.

Diyanet Rüya Tabirleri :
   Bir kimsenin rüyasında bir sarayda bulunduğunu ve etrafında birtakım insanların ona hizmet ettiklerini görmesi; o kimsenin eğer dikkat etmezse işlerinin kötüye gidip bozulacağına, rakiplerinin boş durmayıp durmadan o kimsenin kuyusunu kazdıklarına işaret eder


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada saray görmek, mal, rütbe ve makama İşarettir.
Benzer Aramalar; rüyada topkapı sarayı görmek rüyada saray gibi bir ev görmek rüyada tarihi saray görmek rüyada sarayda yaşadığını görmek rüyada saray bahçesi görmek rüyada sarayda bulunmak rüyada sarayda yemek yemek rüyada sarap görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi