Rüyada SARI Görmek

   Rüyada sarı görmek, yani sarı renk görmek, soluk benizli, narin, her şeyden çabuk etkilenecek kadar kırılgan bir kişi ile tabir edilir. Kişinin kırılganlığı hem kalben hem de fiziksel olarak geçerlidir. Bu kişi genellikle kuş kadar canı olan, zayıf, ince bilekli, rüzgar esse sanki uçup gidecekmiş gibi biri olarak tabir edilirken, hem kolay hastalanan hem de çok kolay alınan kişi olarak tasvir edilir.


Rüyada Sarının Görülmesi

Rüyada SARI Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?Rüyada SARI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sarı Renkli Elbise Giymek
   Rüyada sarı renkli elbise giymek elem anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdikleriyle arasına uzun mesafeler gireceğine, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine ve kendisine sanki bir ömürmüş gibi görünecek kadar ızdırap vereceğine tabir edilir.

Rüyada Sarı Saç Görmek
   Rüyada sarı saç görmek uğur ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin bahtının açık, yazgısının da güzel ve hayırlı olacağına işaret eder. Kişi, hayatından ve hayatına giren kişilerden yana hep mutluluk yaşayacak demektir.

Rüyada Sarı Saçlı Kadın Görmek

   Gerçek anlamı ile de bir bayana delalet eder. Bu bayan, yaşadığı çevreye gören çok cüretkar olan kişi olarak tasvir edilir. Gerek giyinişi, gerekse yaşayış tarzı, bulunduğu toplumun çok üstünde kalıyor diye yorulur. Rüya sahibi böyle bir bayan ile dostluk kurabilir.

Rüyada Sarı Gül Görmek

   Rüyasında sarı gül gören kişi çok zor günler geçirecek ve gözyaşı dökecektir. Rüya sahibi bazı kimselerden vefasızlık veya nankörlük görecek ya da en güvendiği kişiler tarafından sırtından bıçaklanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sarı Civciv Görmek
   Hane içinde büyük bir sevince sebep olacak bir gelişme yaşanacağına, bu gelişme sonrasında aile bireylerinin neredeyse zil takıp oynayacağı kadar çok mutlu olacaklarına işaret eder. Bu gelişmenin sonrasında rüya sahibi birine sadaka verebilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda sarı renkli bir elbise giymeniz veya sarı bir rengi görmeniz; sizin çok hassas ve duygulu birisi olduğunuza ve her şeyi içinize attığınıza yorumlanır.
Benzer Aramalar; rüyada sarı renk elbise görmek rüyada sarı renk kazak görmek rüyada sarı renk tişört görmek rüyada sarı renk görmek ihya istiharede sarı renk görmek rüyada sarı renk araba görmek rüyada sarı gömlek görmek rüyada sarı renk pantolon görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi