Rüyada SİLAHLI BİRİNDEN KAÇMAK Görmek

   Rüyada silahlı birinden kaçmak, aklıselimle hareket eden rüya sahibinin kendisini endişeye sürükleyen koşulları değiştireceğini, korkularından kurtulacağını ifade ederken, aynı zamanda çevresinde kendisine düşmanlık eden insanlar olduğunu da bildirir. Sorunlarla baş etmenin işareti olduğu gibi, bazı sorunların çözümünde destek alınması gerektiğini de ifade eder. Rüya sahibinin rahat nefes alıp, feraha çıkması için bir süre daha bekleyeceğine, bu dönemde sabırlı olması halinde istediği sonuca ulaşacağına alamettir. İş yaşantısında rekabetin kızışacağına ve bazı kimselerin kazanma hırsı ile sadece kendilerini düşünerek hareket edeceklerini, rüya sahibinin başarılarının önüne geçmek, kariyerini zedelemek için arkadan işler çevireceklerini bildirip uyarıda bulunur. Bazı endişelerin haklı çıkacağını, kişinin tüm olan biteni enine boyuna düşünerek hareket etmesi gerektiğini işaret eder.


Rüyada SİLAHLI BİRİNDEN KAÇTIĞINI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Silahlı Birinden Saklanmak
   Benzer şekilde yorumlanır ancak buradaki fark kişinin kendisine olan güvenini ve cesaretini kaybetmesine neden olan bazı durumlar yaşayacağıdır. Görüşü bulanıklaşan, düşünceleri dağılan rüya sahibinin sorunlar karşısında dik duruşunu kaybedeceğini ve nesnelliğini yitireceğini delalet eder. Aşırı fedakarlık yapıp, sevdiği insanları mutlu etmeye kendini adayan kişilerin giderek mutsuzlaşmaya başlayacaklarını ve çevrelerindeki kimselere uzak davranacaklarını işaret eder. Kariyer planlarında erteleme, geleceğe yönelik düşüncelerde isteksizlik yaşanacağı manasına da gelir.

Rüyada Birinden Kaçarken Yakalanmak
   Kişiye verilen bir görevin ağır geleceğine yahut istenmeyen bir işin başa kalması sonucunda stres yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda kişiyi rahatsız eden, varlığı ile huzursuzluk veren bir tanıdığın da işaretidir. Küçük, önemsiz sorunları kendisine dert edinen ve her şeyi kafasına takan kişilerin kendilerini aşırı derecede sıktıklarını ve boşu boşuna stres yaşadıklarını bildirir.

Rüyada Birinden Korkarak Kaçmak Görmek
   Rüyada birinden korkarak kaçtığını görmek; rüyayı gören kimseler için bu rüya iş hayatında başarılara, mevki ve makam sahibi olmaya, kazançlarınızın çoğalmasına, yaptığınızın güzelliklerle ilerde mutluluk duyacağınız konumlara gelmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında birinden korkarak kaçtığını görmesi, hane içinde yaşadığı tatsız olaylar yüzünden huzurunun kaçacağına, çevresindeki fitne fesat kötü niyetli kimseler yüzünden kısa süreli de olsa başının ağrıyacağına işaret edilir.

Rüyada Birinden Koşarak Kaçtığını Görmek
   Rüyada birinden koşarak kaçtığını görmek; umuda yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinden ayrı kalmaya, alın teri dökülerek yapılan güzelliğe, helal kazançlar kazanmaya, azminiz ve kararlılığınız sayesinde kısa zaman da yükselerek maddi anlamda rahata ve esenliğe ereceğinize işaret edilir. Rüyada birinden koşarak kaçtığını görmek, aynı zaman da sevgiye koşmaya, kısmet kapılarınızın açılmasına, hayırlara vesile olacak işlere nail olarak gönüller de taht kuracağınıza yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Kaçmak Görmek
   Rüyada karanlıkta kaçtığını görmek; sıkıntıya düşmeye, maddi zarara, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, hastalıklara, çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan zarar görmeye, hane içinde yaşanacak tatsız olaylar karşısında mağdur duruma düşmeye yorumlanır. Rüyasında bir kimsenin karanlıkta kaçtığını görmesi, için de bulunduğu sıkıntılardan kurtulmaya çalıştığına, manevi huzura, maddi ve manevi esenliğe kavuşmaya işaret edilir.

Rüyada Yaşlı Birinden Kaçmak Görmek
   Rüyada yaşlı birinden kaçtığını görmek; yanlış ve günahlı yoldan Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete, güvende olmaya, ufak şeylerden mutlu olarak şükretmeyi bilmeye yorumlanır. Bu rüya kişi için hayırlara vesile olacak  makul olan işlere girerek kısa zaman da yükselişe ermeye, hayaline kavuşarak tüm istek ve arzularına kavuşmaya, alın teri dökerek hanesine helal lokma götürmeye işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Birinden Kaçmak Görmek
   Rüyada tanıdık birinden kaçtığını görmek; rüyayı gören kimsenin hayırlı mutlu olacağı haberler alarak başarı yolunda ilerleyeceğine, iş hayatında şansının yaver giderek maddi olarak kazanç sağlayacak bir çok başarılı işlere imza atacağına, çevresinde kendisini çekemeyen ona sürekli zarar vermek isteyen kimselere karşı önlem alarak yaşanabilecek tüm kötülükleri önceden bertaraf edeceğine işaret edilir.

Rüyada Bir Kadından Kaçmak Görmek

   Rüyada bir kadından kaçtığını görmek; rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerde planlı ve akıllıca davranışları sayesinde ileriye dönük mantıksal işler gerçekleştirerek kariyer hayatında yükselişine zemin hazırlayacağına, olgun yapısı ve kişiliği sayesinde gerek iş hayatında gerekse özel hayatında yaşadığı bir takım sorunlar karşısında tartışma yapmak yerine ortamı sakinleştirecek çözümler bulacağına, insanların kalplerini kırmak yerine planlı davranışları sayesinde her kes tarafından saygınlığını koruyacağına yorumlanır.


Rüyada Deli Birinden Kaçmak Görmek

   Rüyada deli birinden kaçtığını görmek; gerçek hayatta dengesizce yaklaşımları ve tavırları ile insanların huzursuz olmasına sebep olan, düşüncesizce hareket ederek elindeki maddi servetinin yok olmasına sebep olan, kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederek insanlara zarar vermekten çekinmeyen art  niyetli kimselere delalet edilir. Rüyada deli birinden kaçtığını görmek, bazen de kişinin hırslı yapısı ve dik duruşu sayesinde karşısına çıkan tüm engelleri aşan, hayatın omzuna yüklediği yüklerden kaçmak yerine onlarla savaşarak mücadele eden kişilere işaret edilir.

Rüyada Birinden Kaçmak Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

   Rüyada Kaçan Bir Kimseyi Görmek; çevrenizde yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi kimselerin varlığına işaret edilirken aynı zaman da kötülüklere bertaraf etmeye, sevdiklerinizle vakit geçirmeye, manevi huzura ermeye yorumlanır.

   Rüyada Ünlü Birinden Kaçmak Görmek; karşınıza çıkacak fırsat kapılarına, elinize geçecek maddi imkanlara, sık sık seyahatlere çıkmaya yorumlanır.

   Rüyada Babasından Kaçmak Görmek; rüyayı gören kimsenin bilinçsiz olarak yaptığı işlerde zarara uğrayarak elindeki mal varlığını kaybedeceğine, ailesine karşı saygısızca davranışları yüzünden ilerde pişmanlık duyacağı sözler sarf edeceğine

   Rüyada Görünmeyen Birinden Kaçmak Görmek; rüyayı gören kimsenin hayırlı mutlu olacağı haberler alarak başarı yolunda ilerleyeceğine, iş hayatında şansının yaver giderek maddi olarak kazanç sağlayacak bir çok başarılı işlere imza atacağına

   Rüyada Silahlı Birinden Kaçmak Görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir.

   Rüyada Doğal Afetten Kaçmak Görmek; iki türlü yorumlanabilen ve rüyalarda çok sık rastlanan deprem sahneleri, her şeyden önce bir tür güvensizlik duygusu ve kendini risk altında, tehlikede görme haliyle ilişkilidir. Diğer yandan deprem, yaşamda eski değer ve alışkanlıkların yıkılıp tarihe karıştığını ve yeni bir dönemle karşı karşıya olduğumuzu da gösterir.
Benzer Aramalar; rüyada birilerinden kaçmak kovalanmak rüyada birinden kaçmak saklanmak rüyada bir erkekten kaçmak rüyada birinden kaçmak diyanet rüyada silahlı adamlardan saklanmak rüyada birinden korkarak kaçmak rüyada korkup kaçmak saklanmak rüyada birinden saklanmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi