Rüyada SOKAKTA YATMAK

   Rüyada sokakta yatmak, bazı yoksunluklar yaşanacağını haber verir ve kişinin ilerleyen aylar ve yıllar için şimdiden olabildiğince birikim yapmasının çok önemli olduğunu işaret eder. Yakın zamanda meydana gelecek bazı büyük harcamaların ve maddi yükümlülüklerin kişiyi biraz sıkacağını ve ödeme yapmakta zorlanacağını bildirirken, yeni ve değişik ortamlara girileceğini, farklı insanlarla tanışılacağını da ifade eder. Sokakta yatıp uyuduğunu gören kimseler bekar ise geç evlenirler ve aradıkları aşkı geç bulurlar. Sorumluluktan kaçmak, kendi başına yaşamak istemek veya aile evinden ayrılma kararı almak anlamına da gelir. Rüya sahibinin kendi yaşamı üzerinde söz sahibi olmak ve özgürlüğünü korumak adına asi davranışlar sergileyeceğini, vereceği kararlardan pişmanlık duysa da bunu kimseye yansıtmayacağını işaret eder.


Rüyada SOKAKTA YATMAK Rüya Tabirleri


Rüyada Sokakta Uyumak

   Kendi başına tatile çıkmak, bulunulan yerden veya topluluktan, ortamdan uzaklaşmak demektir. Düşüncelerde yaşanan dağınıklık nedeniyle işine konsantre olmakta zorlanan kimselerin yalnız kalmaya ihtiyaç duyacaklarını bildirir. Macera dolu günler yaşanacağını veya alışkanlıkların, var olan hayat standardının dışına çıkılacağını da ifade eder. Manevi gelişime, duygusal açıdan tatmin olmaya ve kişinin iç huzurunu yakalayacağına yorumlandığı gibi, makam sahibi olmanın da işaretidir. Mütevazi ama bilinçli bir hayat sürdürüleceğini tabir eder.

Rüyada kendini Sokakta Yatarken Görmek
   Rüyada kendini sokakta yatarken görmek; hane içi huzursuz ortamların yaşanarak mutsuz olacağınıza yorumlanır. Kişinin gördüğü bu rüya hayata dahil yaşama isteğinin yok olup herkesten kaçma derdine düşeceğine işaret edilir. Rüyasında kendisini sokakta yatarken gören kimse, bilinçsiz harcamalar yaparak sıkıntılı döneme girer.

Rüyada Sokakta Yatan İnsanlar Görmek
   Rüyada sokakta yatan insanlar görmek, rüyayı gören kimseler için uyarı niteliği içeren bu rüya atılan yanlış adımlara delalet eder. Rüyasında sokakta uyuyan insanlar gören kimse yaptığı yanlış davranışlardan ötürü pişmanlık duyarak kendisini affettirir. Bu rüya bazen de kalabalık ortamlarda bulunmaya, eğlence amaçlı aktivitelere katılmaya işaret eder.

Rüyada Sokakta Kalmak

   Rüyada sokakta kalmak; rüyası kişinin yalnızlığına, sevgiye açlığına delalet eder. Rüyada sokakta kaldığını gören kimse, Allah’a sığınan yaptığı günahlardan dolayı pişmanlık duygusu güden aciz kimselere delalet eder. Rüyasında sokakta kalan kimseler genel anlamıyla kendilerini yalnız hisseden hata yapmaktan korkarak insanların beklentilerine karşı sessizliğe kaçan kimselerdir. Rüyada sokakta kalmak, başka bir değişle evlilik hayatınızın son bulup çöküntüye düşeceğinize işaret edilir.

Rüyada Sokakta Yıkanmak
   Rüyada sokakta yıkanmak; günahlardan arınmaya, temize çıkarak üzerinizde ki yükten kurtulmaya yorumlanır. Kişinin rüyasında sokakta yıkandığını görmesi, hoşlandığı kimseye karşı platonik aşk yaşayarak sevgisinin karşılığını alamayacağına delalet eder. Rüyada sokakta yıkanmak başka bir değişle akrabalar ile aranızın açılmasına sorunlar yaşamaya, kısa süreli tartışmalara delalet eder.

Rüyada Sokakta Dilenmek
   Bazı kötü alışkanlıkların eline düşen kişilerin giderek daha da batağa sürükleneceklerine, hem inançlarında, hem de manevi hayatlarında meydana gelen boşlukların, zayıflamaların neticesinde çıkış yolunu bulmakta güçlük çekeceklerine alamettir. Yanlış arkadaşlar edinmenin zararlarını görmek, güven duyulan biri tarafından aldatılmak yahut hırsızlığa uğramak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sokakta Yatmanın Psikolojik Yorumu
   Özlemlerin, hayallerin simgesi olan rüya, kişinin ruhen çok yalnız hisseden biri olduğunu bildirir. Kendisini sürekli yalnız hisseden ve gerçek hayatında insanlarla iletişim kurarken zorlanan, doğaya düşkün, sessiz kimselerin ifadesidir. Bir yandan da kişinin sahip olduğu düzenin, hayat standardının bozulmasına ilişkin duyduğu korkuları gösterir.
Benzer Aramalar; rüyada sokakta yatakta yatmak rüyada caddede yatmak rüyada sokakta yerde yatmak sokakta yatmak rüya tabiri rüyada sokakta uyuduğunu görmek rüyada sokakta yatmak diyanet rüyada sokakta kalmak rüyada sokakta yatak görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi