Rüyada TABLO Görmek

   Rüyada tablo görmek, hayal gücünün çok çalışıyor olduğuna, rüya sahibinin yeteneklerine, ilgi alanlarına, hayal dünyasının büyüklüğüne ve iç dünyasının zenginliğine tabir edilir. Kişinin her insan gibi pembe düşleri olduğu ve bunları gerçekleştirmenin peşinde koştuğu anlamına gelir. Rüyada tablo görmek, engin bir ufka ve etkili bir vizyona sahip olmaya işaret eder.

Rüyada TABLO Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Tablo Satın Almak
   Rüyada tablo satın almak, rüyayı gören kişinin dünya malından da nimetlerinden de dilediği kadar faydalanacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışması ve inanması sayesinde hatırı sayılır ölçüde dünyalığa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Tablo Asmak
   Rüyada tablo asmak, rüya sahibinin yenilmekten ve başarısızlıktan çekinmediğine, her düştüğünde yeniden ve bu defa daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacağına bu sayede de ulaşılmaz hayallerine ulaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Yağlı Boya Tablo Görmek
   Rüyada yağlı boya tablo görmek, rüya sahibinin ne kadar iyi kalpli ve iyi niyetli bir kimse olduğuna işaret eder. Kişi elindeki son kuruşunu da, kalan son lokmasını da ihtiyaç sahipleriyle paylaşabilecek kadar hoş ve zengin gönüllü bir o kadar da yüce kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Manzara Resmi Görmek
   Rüyasında manzara resmi gören kişi, duyduklarının hiç birine inanmayan, gözüyle gördüklerininse sadece yarısına inan kimsedir ve hiçbir şeyin dışarından göründüğü gibi olmadığını bildiği için, bir olayın aslını öğrenmek istediğinde başkasından sormak ya da söylenenlere inanmak yerine kaynağından öğrenmeyi tercih edip, asıl bilgiye ulaşmayı alışkanlık edinmiş demektir.

Rüyada Resim Sergisi Görmek
   Rüyada resim sergisi görmek, rüya sahibinin bir işte çok başarılı olacağına, bu mutluluğu da herkesle paylaşmak isteyeceğine tabir edilir.

Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Tablo görmek; ummadık bir sevinç yaşayacağınıza

Tablo satın almak; hastalığa

Tablo satmak; iyi tecrübeler elde edeceğinize işarettir.

İhya Rüya Tabirleri :

Bakınız; Resim.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada görülen tabloda insan resmi varsa bu rüya yalan söylemeye ve insanları aldatmaya işarettir. Eğer tabloda manzara resmi varsa, düşünmeye, araştırmaya ve hakikati bulmaya işarettir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi