Rüyada TACİZ EDİLMEK Görmek

   Rüyada taciz edilmek,  rahatsız edici rüyalardandır, başka birinin bencilliği nedeni ile görülecek zarara, kişinin iftiraya uğrayarak ciddi bir sıkıntı yaşayacağına ve bu iftirayı atan kişiyi bulup, gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraş vereceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine ancak tüm bunlar olurken ruhsal açıdan çok zarar göreceğine yorumlanır. Taciz edildiğini gören bekar bir bayan ise evlilik öncesi yaşayacağı bir ilişki nedeni ile psikolojik ve fiziksel olarak zarar görebilir. Evli bir bayanın taciz edildiğini görmesi ise, kendisine düşman olan biri tarafından evliliğindeki huzurun bozulacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine alamet eder.

Rüyada TACİZ EDİLDİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Taciz Etmek
   Birini taciz ettiğini gören rüya sahibi göz göre göre çok büyük bir günah işler veya hata yapar. Özellikle sevilen kişilerin kalbini kırmak anlamına geldiği gibi telafi etmek istense de bir türlü düzelmeyecek hatalara ve sıkıntılara alamettir. Taciz etmek başka kişilere veya çevreye verilen zarar anlamına geldiği gibi, kişinin sürekli olarak başkaları aleyhinde konuşmalar yaparak onların huzurlarını ve aile mutluluklarını bozduğunu, kötülük yapmaktan hoşlandığını ve Allah katında çok büyük günahlar işlediğini de bildirir.

Rüyada Taciz Edilen Birine Yardım Etmek
   Zor durumdaki birine yardım etmek anlamına gelir ve alınacak çok büyük bir hayır duasının da göstergesidir. Kişiye başvuruda bulunan ve desteğini isteyen bir arkadaşının yardımına koşacağını, her zaman insanlara iyilik yapmak için uğraşacağını ve karşılık beklemeden davrandığı için de Allah katında sevabı çok olan bir kul olacağını işaret eder.

Rüyada Taciz Edilmenin Psikolojik Yorumu
   Gerçek hayatında geçmişte yaşadığı bir taciz veya tecavüz olayından sonra görülmesi en sık ve en olağan rüyalardan biridir. Genellikle kişinin kendisine yeniden saldırıda bulunulacağından yaşadığı korkuyu ve olayın etkisinden kurtulamamış psikolojisini ifade eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi