Rüyada TACİZE UĞRAMAK Görmek

   Rüyada tacize uğramak, rüya sahibinin toplumda istenmeyen hal ve hareketler içine girmesi durumunda ayıplanacağına, gözden düşeceğine ve insanlar arasındaki değerini yitireceğine rivayet edilir. Bir diğer yandan da gezmeye, dolaşmaya bayılan, gece hayatına düşkün, eğlence için çıldıran ve hayatın tadını çıkarmak için elinden geleni yapan birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada TACİZE UĞRAMAK Rüya Tabirleri


Rüyada Taciz Edilmek
   Rüyada taciz edilmek, rüyayı gören kişinin anı yaşadığına, hiçbir şeyi kafasına takmadığına, uzun vadede planlar yapmadığına, hayatın kısalığının farkında ve bilincinde olarak yaşadığına bu nedenle de mümkün olduğunca hayattan keyif almaya çalıştığına rivayet edilir. Bu rüya güzel günlere delalet ettiği gibi bir yandan da rüya sahibi için can sıkıcı olacak bazı olaylar yaşanabileceğine yorulur.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek
   Rüyada tacize uğradığını görmek de taciz edilmekle hemen hemen aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin sakin ve rahat kişiliği ile tanındığı, kaygısız olduğu, sorunları ve sıkıntıları önemsemediği anlamına gelir.  Bu rüya aynı zamanda kişinin yakın zamanda arka arkaya hem mutluluk hem de mutsuzluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak
   Rüyada cinsel tacize uğramak, rüyayı gören kişinin hafifleyeceği ve rahatlayacağı olaylar yaşayacağına ya da haberler alacağına işaret eder. Güzel günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına tabir edilir ve bu rüya hayra alamet eden rüyalar arasında kabul edilir.

Rüyada Tecavüze Uğramak
   Rüyada tecavüze uğramak, pek de hayırlı değildir. Sıkıntı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bazı sorunlarla karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına ve keyifsiz olacağına delalet eder.

Rüyada Tacize Uğrayan Birini Görmek
   Rüyada tacize uğrayan birini görmek, sıkıntıları unutup, eğlenceli günler geçirmeye ve mutlu olmaya alamet eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi