Rüyada TAHARET Görmek

   Rüyada taharet görmek, rüyayı gören kişinin umutlanmasına, heyecanlanmasına, moral ve neşe bulmasına vesile olacak çok hayırlı gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin gerek özel, gerek sosyal, gerekse meslek hayatındaki tüm problemlerinin bir bir çözülmeye başlayacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına yorulur.

Rüyada TAHARET Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Taharet Almak
   Rüyayı gören kişinin kazancına kazanç, malına mal, mutluluğuna da mutluluk ekleyecek çok güzel olayların meydana geleceğine, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyacağına işaret eder.

Rüyada Taharet Etmek
   Rüyada taharet etmek de makbul olan gelişmelerle karşılaşmaya, sevinmeye, kahkahalar atmaya, neşelenmeye, kötü günleri ve zorlukları geride bırakmaya, ağız tadına, neşeye, zevki sefaya kavuşmaya, yarınlara bakmaya ve hayattan daha fazla istifade etmek için çabalamaya delalet eder.

Rüyada Taharet Musluğu Görmek
   Rüyayı gören kişinin şifanın da, ekmeğin de, çarelerin de, kazancın da bol olanına sahip olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, hayatının güvende, mutluluğunun da yerinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Necaset Temizlemek
   Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse kırk yılda bir ele geçecek bazı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin özellikle de mali durumunun çok daha iyi olması için elde edeceği olanaklara yazık edeceği, sonra da başını taştan taşa vuracağı anlamına gelir.

Rüyada Bok Temizlemek
   Hayır işi yapmaya, cefakar olmaya ve sevdiklerini daha fazla mutlu etmek için uğraşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin eli bol, gönlü ve kadri de yüce kimse olduğu şeklinde kabul edilir.
Benzer Aramalar; rüyada avret yerini yıkadığını görmek rüyada necaset rüyada taharet musluğu görmek rüyada ekmekle taharetlenmek rüyada taharet yapamamak rüyada tuvalet kağıdı kullanmak rüyada taharet alan birini görmek taharet almak nedir rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi