Rüyada TAHİN Görmek

   Rüyada tahin görmek, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işlere ve kazandığı paraya haramın karıştığını, rüya sahibinin,  boğazından haram lokma geçtiğini ve Allah katında günahkar olduğunu delalet eder. Aynı zamanda, Allah yolundan ayrılmış, kötü işlere bulaşmış, kötü yola sapmış ve haramı helale tercih etmiş bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada TAHİN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Marmelat Görmek
   Rüyada marmelat görmek, insani ve teknik sorunlarla başlayan bir çalışmanın, sonuna doğru hayırlı bir şekle dönüşeceğine, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine delalet eder.

Rüyada Marmelat Yemek
   Rüyada marmelat yemek, sosyal hayatta ve aşk hayatında yaşanacak güzel ve sevinçli olaylardan sonra hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına işaret eder.

Rüyada Bal Görmek
   Rüyada bal görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yaşanan anlaşmazlıkların tatlıya bağlanmasına, sorunların kolaylıkla çözülmesine ve sıkıntıların anlaşılarak giderilmesine yorumlanır. Aynı zamanda, huzurlu ve mutlu bir aile hayatına yorulur.

Rüyada Bal Yemek
   Rüyada bal yemek, aile ile ilgili sorunların çözülmesinde çok ısrar edilmemesi gerektiğine, zaman içerisinde yavaş yavaş taşların yerine oturacağına ve bu sayede sorunların kendiliğinden çözümleneceğine tabir edilir.

Rüyada Bal Satın Almak
   Rüyada bal satın almak, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan parasal sorunların çok yakın bir zamanda hızlı ve sürpriz bir şekilde çözümleneceğine ve hayırlı ve refah içinde yaşanacak günlerin yakında olduğuna delalet eder.

Rüyada Bal Satmak
   Rüyada bal satmak, çalışmalarda ve yapılan işlerde öncelikle rüya sahibinin kendisine güvenmesi gerektiğine ve ancak bu şekilde hareket edilirse başarıya ve insanların desteğine ulaşılabileceğine işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada tahin pekmez karıştırmak rüyada tahin görmek diyanet rüyada tahin pekmez yemek ne demek islami rüya tabirleri tahin rüyada birinin pekmez yediğini görmek rüyada tahinli ekmek görmek rüyada tahin yemek rüyada tahin yediğini görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi