Rüyada YILAN YAKMAK

   Rüyada yılanları yakmak, düşmanlara karşı unutulmaz bir galibiyet yaşamak, onları en akılcı şekilde mağdur etmek ve hilelerini, kötülüklerini ortaya çıkarmak demektir. Gizli düşmanlıkların açık hale geleceği, kişinin etrafındaki tüm fenalıkların farkına vararak önlemler alacağını ifade eden rüya, galibiyetlerin, zaferlerin habercisidir. Rekabet ortamı içinde olanlar veya iş konusunda önünde engelleri olanlar için, çalışkanlıkları ve azimleri sayesinde her türlü sorunu ortadan kaldıracaklarını bildirir. Girişilen işlerde başarılı olmak, para yatırımlarında daha çok kazanmak ve çalışma hayatında adını zirveye yazdırmak demek olan rüya, kişinin korku bilmeden yaşadığını, düşmanlarından çekinmediği gibi, onları her ortamda, her şartta alt edebilecek güce sahip olduğunu ifade eder. Kötü niyetli birini kendi kötülüğüyle bırakmak, onu kahretmek, üzmek ve yaptıklarına veya yapmak istediklerine pişman etmek demektir.

Rüyada YILAN YAKMAK, YAKTIĞINI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yılan Yakarak Öldürmek

   Rüyada yılan yakarak öldürmek; düşmanlarınıza acı çektirmeye, intikam duygusu gütmeye yorumlanır. Rüyasında yılanı yakarak öldüren kimse zafer elde etmiş olur. Bu rüya kişinin hayatına yönelik atacağı adımlara, düşmanlarına karşı elde ettiği başarıya yorumlanır. Rüyada yılan yakarak öldürmek, intikam duygusu güden, hayatını kötülüklerden ibaret kılmış, içi öfke ve nefret dolu kimselere tabir edilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

   Yılan yakmakla benzer şekilde açıklanır ve kişiye düşmanlık eden, kötü niyet besleyen kimselerin canlarının yanacağını, rüya sahibi tarafından ifşa edileceklerini tabir eder. Siyah yılan öldürmek iş hayatındaki engellerin kalkacağını ve rakipleri geride bırakacak olan rüya sahibinin tüm emellerine kolayca kavuşacağını ifade eder. Kahverengi yılan öldürmek, ev veya akraba çevresindeki yakın birinin gizli düşmanlığının ya da düşmanca tavırlarının ifşa olması sayesinde bu kimseyi uzaklaştırmak anlamındadır.

Rüyada Yavru Yılan Yakmak
   Kişinin kendisine zararı dokunan, kötülük eden birine büyük bir ders vereceğini ve onu en can alıcı yerinden ele geçireceğini, intikamını acı verecek şekilde alacağını delalet eder. Düşmanların zayıf olduğunu ya da yeni yeni belirmeye başladığını, kişinin bu tehlikeleri durumları daha en başında hissederek önlemler alacağını bildirir.

Rüyada Yılanları Yakmanın Psikolojik Yorumu
   Çok düşünen, sorunlara fazla düşünmek ve incelemek yüzünden çözüm bulmakta zorlanan kişilerin ferahlama, rahatlama isteği duyduklarını gösterir. Çıkmazların veya karmaşık durumlar içinde olmanın, kişiye kendisini köşeye sıkışmış hissettiren meselelerin varlığına yorumlanır.
Benzer Aramalar; rüyada yılanın yanması rüyada yılan yakarak öldürmek rüyada yılanı ateşe atmak rüyada yılanı sobada yakmak rüyada yılanın ateşte yandığını görmek rüyada yılanı yanarken görmek rüyada yılanın yandıgını görmek rüyada yılanın ateşte yanması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi