Rüyada ERKEK ARKADAŞ Görmek

   Rüyada erkek arkadaş görmek, hayır ve iyiliğe yorulur. Bu rüya arzuların gerçekleşmesine, mutluluğa ve nimetlerin çokluğuna işarettir. Rüyada erkek arkadaşını gören kişi yakın zamanda evlenir ve istediği yaşama kavuşur. Yine bu rüya ele geçecek mala, kısa zamanda duyulacak hayırlı bir habere de yorulabilir.
Rüyada Erkek Görmek
Bu rüya takvaya, ahlakın temizliğine ve rüya sahibine erişecek hayra delalettir. Rüyada görülen erkek güzel çehreli ve gülüyorsa bu rüya umduğuna nail olma sevinme, beklemediği yerlerden mutlu haberler almaya işarettir.


Rüyada Erkek Arkadaşın Görülmesi
Rüyada ERKEK ARKADAŞ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ERKEK ARKADAŞ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Erkek Arkadaştan Bir Şey Aldığını Görmek
   Bu rüya alınanın cinsine ve niteliğine göre yorulur. Erkek arkadaşından gül aldığını gören ondan güzel bir teklif alır veya onunla evlenir. Bu rüya o kişinin sunacağı mutluluğa işarettir. Erkek arkadaşından kötü bir şey alan sevdiği ile tartışır veya ondan kötü bir söz işitir. Mutsuzluğun ardından gelecek hayra da işaret olabilir.

Rüyada Erkek Arkadaşıyla Yan Yana Yürüdüğünü Görmek
   Bu rüya size ulaşacak güvenilir bir adamdan destek ve yardımdır. Erkek arkadaşı ile yürüyen uzun bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gönül maceranızın uzun süreceğine de işaret olabilir.

Rüyada Erkek Arkadaşını Öptüğünü Görmek
   Rüyada erkek arkadaşını gören zina eder veya zinaya bulaşır. Bu rüya dünya işlerine dalmaya, günah işlemeye veya dünyevi olana meylederek ahireti unutmaya delalettir.

Rüyada Erkek Arkadaşıyla Sohbet Ettiğini Görmek
   Rüyada erkek arkadaşıyla sohbet edenin sevdiği ile arasındaki muhabbet artar. Bu rüya size destek verecek bir kişidir. Gerçek hayatta mutlu olmaya veya aynı bu şekilde sohbet etmeye işarettir.

Rüyada Erkek Arkadaşı İle Seviştiğini Görmek
   Rüyada erkek arkadaşı ile sevişen gerçekte de ondan bir iyilik görür. Bu, muhabbetin artmasına, bazen zinaya, büyük bir aşka, evlenmeye ve mutlu olmaya, çocuğun olmasına, bunların yanında da bazen günah işlemeye işaret olabilmektedir.

Erkek Arkadaşını Ölmüş Görmek
   Böyle bir rüyayı gören kişinin erkek arkadaşı uzun ömürlü olur ya da kısa bir hastalıktan sonra tekrar sağlığına kavuşur. Bu rüyayı gören kişi erkek arkadaşından ayrılabilir veya bazı yorumculara göre de tam tersi olarak aralarındaki sevgi ve muhabbet artar.
Benzer Aramalar; rüyada erkek arkadaşla konuşmak rüyada erkek arkadaşı olduğunu görmek rüyada normal erkek arkadaşını görmek rüyada erkek arkadaşına sarıldığını görmek rüyada erkek sınıf arkadaşı görmek rüyada erkek arkadaşın eve gelmesi rüyada erkek kanka görmek rüyada erkek arkadaşını başka kızla görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

1 yorum:

  1. Rüyamda aile üyelerimle oturiyorduk birden telefonum çaldı arayan erkek arkadaşımdı erkek arkadaşımla konuşmak için başka bir odaya geçiyordum sonra erkek arkadaşımla telefonda konuşuyorduk ama sesi nedense kız sesi gibi geliyordu sebebini soruyordum sesinin gayet normal olduğunu söylüyordu sonra konuşmaya devam ederken birden olduğum oda kapkaranlık bir yer oldu ve görünmez biri tarafından saçım çekilmeye başlandı kaçmaya çalışıyordum ama yerimden kıpırdayamıyordum imdat diye bağırıyordum ama sesim çıkmıyordu en son imdat diyerek uyandım ama çok korktum bu rüyanın anlamı nedir

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi