Rüyada TAKIM Görmek

   Rüyada takım görmek, işle alakalı konularda kendisine yardım edecek arkadaş veya yakın akrabaları ile girilecek işlere işaret etmektedir. Çoğunlukla rüyayı görenin uzun bir süredir isteyip, gerçekleştirmek için heyecanlandığı konularda yardım görmesine ve yardım aldıkça daha da umutlanacağı ve hevesleneceği anlamına da gelmektedir. Bir hayli geniş bir aileye sahip olup, gelecek günlere daha umutlu ve sağlam adımlar atmak için çabalamak anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin kendisine çok mutluluk ve şevk verebilecek, kendisinin hevesini ve çabasını arttıracak bir olaylara, çevresine karşı kendini ifade edip kanıtlayabileceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir. Yine takım görenler çalıştıkları yerlerde sürekli bir yarış halinde olup, çoğu zaman bahtının açık olarak kendini göstereceğine de yorulur.

Rüyada Takımın Görülmesi
Rüyada TAKIM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada TAKIM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Takım Oyunu Oynamak
   Gereksiz bir takım takıntılı çabalar içinde olunacağına, fakat bu çabaların boşa çıkmayarak kişiyi istediği hedefe ulaştıracağına işarettir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sonucunda kendine güveninin artacağı gibi, aynı zamanda da kendisine güvenmesine destek olacak insanları yanında bulur. Kişinin bir çok kişiyle beraber bir takım ortaklıklar içerisine gireceğine ve bu ortaklıklar sonucu büyük başarılara imza atacağına delalettir. Dış görünüşüyle ve tavırlarıyla da kişinin çekicilik ve cezbediciliğinin de artarak bir çok kısmetin ayağına geleceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Takım Kurmak
   Rüya sahibinin güvenini boşa çıkarmayacağını düşündüğü kişiler ile birlikte girilen bir iş düşüncesinin hayalden gerçeğe taşınacağına ve kendisi ile birlikte bazı kişilerin de bu işten nasiplenmesine vesile olunacağına ve bu sebeple kişinin tarif edilemez bir mutluluğu yakalayacağına da işaret etmektedir.
Benzer Aramalar; rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi

HayrolaRuya © 2018