Rüyada TAKİP Görmek

   Rüyada takip görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin doğru yolda giden, kendisi için faydalı işler yapmanın yolunu bulan, akıllı, mantıklı, eğitimli ve başarılı kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel, rahat ve kolay bir hayatı olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına tabir edilir. Şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada TAKİP Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Takip Edilmek
   Rüyayı gören kişinin çok hevesleneceği bir işten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceğine ve kendisini çok mutsuz hissedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ilgi duyduğu ve birlikte olmak istediği kişiden duygularına karşılık alamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Takip Etmek
   Rüyada takip etmek de takip edilmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin şanssızlık yaşayacağına, isteklerine, arzularına ve dileklerine kavuşamayacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Arabayla Takip Edilmek
   Rüyayı gören kişinin bazı korku ve şüpheler taşıdığına,  mutsuzluklarla dolu günler geçireceğine, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, bu durumun da hem özel hem de iş hayatını büyük oranda ve olumsuz yönde etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Aslan Tarafından Takip Edilmek
   Rüya sahibinin ticaret ve meslek hayatında çok güçlü rakipleri olduğuna, onlar tarafından yenilgiye uğrayacağı konusunda endişeler içinde olduğuna, kendisini onlarla baş edebilecek güçte olmadığına inandırdığına ve bunun sıkıntısını yaşadığına alamet eder.

Rüyada Bir Adam Tarafından Takip Edilmek
   Rüyayı gören kişinin bir kimse tarafından kıskanıldığı için o insan nedeni ile başarılarının engelleneceğine, malının ve parasının ziyan olacağına, işinin aksayacağına yorulur. Rüya sahibinin başkası nedeniyle zorluğa ve zahmete düşeceğine, işinden ve parasından olacağına, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine bu nedenle kendisini mutsuz hissedeceğine tabir edilir ve musibet olarak kabul edilir.
Benzer Aramalar; rüyada takip edilmek kaçmak rüyada birini takip ettiğini görmek rüyada takip edilmek diyanet rüyada takip edildiğini hissetmek rüyada peşine adam takılması rüyada takip edilmek diyadinnet rüyada eski sevgili tarafından takip edilmek rüyada takip edilmek islami rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

1 yorum:

  1. Gerçek hayatta aramız bozuk olan, bana küs olan, benimle konuşmayan bir kişiyi rüyamda gördüm. Rüyamda o sevdiğim küs insanla sarıldığımızı görüyodum.
    Lütfen yorumunuzu bekliyorum acilen. Teşekkürler.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi