Rüyada TAKKE Görmek

   Rüyada takke görmek, on parmağında on marifet olan, tek başına her işi çekip çevirmeyi bilen, hem evde hem dışarıda çalışan, kimseye muhtaç olmamak ve el açmamak için elinden geleni yapan, çocukları için hem anne hem baba olmayı bilen, hayatını çocuklarına ve eşine adayan, cefakar bir hanıma işaret eder. Bu rüya bekar kişiler için çok hayırlıdır ve makbul olan kısmete kavuşmaya tabir edilir.


Rüyada Takkenin Görülmesi
Rüyada TAKKE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada TAKKE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Takke Takmak
   Rüyada takke takmak, rüya sahibinin her düşünün ve isteğinin gerçekleşeceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sevdiği ve kendisi ile yuva kurmayı çok istediği kişi ile dünya evine gireceği ve onu helali yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Takke Almak
   Rüyada takke almak, rüyayı gören kişini bazı kararlar alacağına ve bunları uygulamak için imkan elde edeceğine delalet eder. Yeni başlangıçlara, planlara ve projelere alamet eder.

Rüyada Takke Takan Birini Görmek
   Rüyada takke takan birini görmek hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı, mutlu, temiz ve güzel olaylara işaret eder. Kişinin, ailesinin hayır duasını ve rızasını alarak büyük ve önemli bir adım atacağına ve bu sayede hayatının tamamen değişeceğine tabir edilir.

Rüyada Külah Görmek
   Rüyada külah görmek, rüya sahibinin uzun ya da kısa bir yolculuk sonrasında yapacağı mekan ve çevre değişikliğine delalet eder. Kişinin otobüs, tren, uçak ya da vapurla gideceği bir yer olduğu anlamına gelir.

Rüyada Külah Takmak
   Rüyada külah takmak, şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına ve karşısına yeni gelir kaynaklarının çıkacağına işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda başınıza takke giydiğinizi görmeniz; sizi kıskananların ve kuyunuzu kazmaya çalışanların gittikçe çoğalmakta olduklarına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Kadın hizmetçiye, evlenmeye, yolculuğa, yöneticiliğe, Kadının başında takke görmesi evlenmesine yahut erkek çocuğa, Takke yün ve pamuktan ise takvaya, samur vb. gibi deriden ise zalim yönetici yahut patrona delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada görülen takke, hanımdır. Takkenin genişliği hanımın maddi refahına, sıkılığı sıkıntı içinde bulunmasına ve beyazlığı da hanımın mütedeyyine olmasına işarettir. Rüyayı gören bekar ise evlenir.Kirli ve yırtık takke, üzüntü ve kedere işarettir.Rüyada takke görmek, yolculuğa çıkmaya veya kocasının yüküne tahammül eden veya hanımın yüküne tahammül eden bir erkeğe işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada yeşil takke görmek rüyada beyaz takkeli adam görmek rüyada siyah namaz takkesi görmek rüyada takke satın almak rüyada namaz takkesi hediye almak rüyada başa takke takmak rüyada kırmızı takke görmek rüyada imam takkesi görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi