Rüyada BOĞA KESMEK Görmek

   Rüyada boğa kesmek, çok hayırlı bir rüyadır ve gören kişinin mesleki hayatında güç sahibi olacağına yorumlanır. Kişinin işinde bir üst makama geçeceği, mertebe atlayacağı, düşmanı varsa yeneceği demektir. Aynı zamanda adağı olan kişilerin de dileklerinin gerçek olması üzerine adaklarını yerine getireceklerinin müjdesini verir. Boğayı tek başına kesen kişi ömür boyu başarılı bir iş hayatına kavuşur. Tüm dilekleri gerçek olacağı gibi, muradına erer. Aynı zamanda sağlık açısından da kişinin hiçbir zaman elden ayaktan düşmeyeceğini, yaşlılığında bile çok dinç, sağlıklı biri olacağını ifade eder. Fiziksel güç kadar manevi gücün de işareti olan rüya, bu dönemde kişinin inancıyla alakalı geçeceği her türlü testi başarı ile atlatacağını, nefsine yenik düşmeden yaşayacağını ve büyük sevaplara imza atacağını da bildirir.


Rüyada Boğanın Kesilmesini Görülmesi
Rüyada BOĞA KESMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada BOĞA KESTİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Boğa Öldürmek

   Helal olmayan yollardan boğa öldürmek, şaibeli bir işe karışmak yahut istemeden, kişinin haberi olmayan bir mevzuda yer almak demektir. Boğaya eziyet ederek öldürmek yanlış yollardan güç kazanmak, helal yerine harama yönelmek, kısa bir süre de olsa nefsine yenik düşmek anlamındadır. Silahla boğa vurmak ise, maddi gücünü artırmak isteyen kişilerin hırsla hareket etmelerinden ötürü yanlış kimselerle iş yaparak itibarlarını zedeleyecek durumlar yaşamalarını bildirir. Kendine saldıran boğayı öldürmek ise rakiplerini çok kısa sürede etkin şekilde geride bırakmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğa Yaralamak
   Henüz iş konusunda tam anlamı ile tecrübe sahibi olunmadığını ve kişinin boyundan büyük işlere kalkışmaması gerektiğini bildirir. Özellikle iş girişimlerinde bulunanların yahut başka kişilerle ortaklık yapmak isteyenlerin sonradan pişman olabileceklerini, şartların olgunlaşmasını beklemeden harekete geçmemelerinin çok daha hayırlı olacağını ifade eder.
Benzer Aramalar; rüyada boğa kesmek diyanet rüyada siyah boğa kesildiğini görmek rüyada boğa kesilirken görmek rüyada boğa eti görmek rüyada boğa öldürmek rüyada büyükbaş hayvan kesmek rüyada tosun kesmek rüyada boğaz kesmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi