Rüyada YAĞMURLUK Görmek

   Rüyada yağmurluk görmek din yolunda gösterdiğiniz çabanın görkemine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bir gönül olayının kötü bir şekilde sonuçlanacağına işarettir.
   Olumsuz olarak itibarınızın sarsılacağına veya umutlarınızın suya düşeceğine şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise zekâtı verilmeyen mala tâbir olunur.
   Büyük rüya tabircisi Abdullatif el-Bağdadi rüyayı gören kişi için miras yoluyla büyük bir mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir.

Kaynak: İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 759 ( yediyüzellidokuz )


Rüyada Yağmurluğun Görülmesi
Rüyada YAĞMURUK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?Rüyada YAĞMURLUK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada yağmurluk görmek, özellikle iş yaşantısına dair bilgiler verir ve kişinin karşılaştığı riskleri azaltmak için çalışmalarına yoğunluk vereceği bir döneme gireceğini, bu risklerin olumsuz sonuçlarından korunabilmek için şimdiden önlemler almaya başlayacağını ifade eder. Akıl, mantık ve sağduyuyla hareket etmenin neticesini her açıdan almak, başarıdan başarıya koşmak şeklinde de yorumlanır. İş konusunda bugüne değin yeteneklerini ortaya koyamamış kişilerin iyi bir fırsat yakalayacaklarını ve hem işlerinde ilerleyeceklerini, hem de rızıklarının, nimetlerinin eskiye oranla çok daha fazla artacağına alamet eder. Yağmurluk, kötülüklerden, iftiradan ve haksızlıklardan korunmak, başkalarına açık vermeden yaşamak ve her daim onurlu hareket etmek anlamına da gelir. Mevcut mal varlığının korunacağına, mali sıkıntılar yaşayanların yakın zamanda eski durumlarına kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Yağmurluk Almak
   Tedbirli davranmak suretiyle sıkıntılı bir dönemi olabildiğince rahat, sorunsuz atlatmak demektir. Rüya sahibinin iş alanında kendisine engel olmak isteyenlerin bulunduğunu fark edeceğine ve bu kişilere fırsat vermemek adına önlemler alacağına alamet ettiği gibi, sırlarını kimseyle paylaşmamak ve kimseye güvenmeden hareket etmek anlamına da gelir. Kişinin kendisi dışında kalan insanlara karşı mesafeli bir tutum sergileyeceğini, zaman zaman bu durumun yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceğini ama kalıcı olmayacağını da ifade eder.

Rüyada Yağmurluk Giymek

   Her durumla baş edebilecek kadar meziyetli hale gelmek, iş konusunda yeteneklerini ortaya koymak ancak düşmanlara karşı daima dikkatli olmak demektir. Kişinin birkaç dostu dışında kimseyle samimi olmamaya özen gösterdiğini ve sırlarını paylaşmadığını, bu tutumu sayesinde gelecekteki riskleri de azaltacağını ifade eder.
Benzer Aramalar; rüyada yağmur görmek ne demektir rüyada kırmızı yağmurluk görmek rüyada yeşil yağmurluk giymek rüyada yağmur görmek diyadinnet rüyada sarı yağmurluk görmek rüyada yağmur yağması diyanet rüyada yağmurda ıslanmak rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi