Rüyada YILAN ETİ YEMEK Görmek

 Rüyada yılan eti yemek, kişinin düşmanları üzerinde kazanacağı zafere ve onların mallarını alacağına yorumlanır. Yılan eti yemek önemli bir görevde üstün bir başarı sağlamak anlamına da geldiği gibi, kişinin çevresindeki kıskanç kişilerin inadına mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına da alamettir. Maddi anlamda kolay para kazanılacağının ve bu sayede kişinin tüm hayatının son derece rahat geçeceğinin de müjdecisidir. Olumlu gelişmeler ve güzel haberlere de yorumlanan rüya, rızkın artması ve müreffeh bir hayatın kapılarının açılacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada YILAN ETİ YEMEK Rüya Yorumu Nedir?

Rüyada YILAN ETİ YEMEK Rüya Tabirleri


Rüyada Yılan Yediğini Görmek

Yılan yemek hem parasal konularda ciddi bir rahatlama ve zenginliğe, hem de mevcut sıkıntılardan veya kişiye zarar veren, moralini bozan düşmanlardan kurtulmaya işarettir. Rüya sahibinin hayata dair ne kadar dileği varsa gerçek olacağı gibi tüm heveslerini de yaşama imkanı bulur. Yılan eti yiyen kişinin serveti dillere destan olur ve işinde çok önemli mevkilere çıkar. Tek başına işleri idare eden kişiye de alamet olan rüya, şansın açık olduğu bir döneme girileceğini ve mal, mülk konusunda da istenilen her şeye kolay şekilde kavuşulacağına yorumlanır.


Rüyada Yılan Görmek

Yılan genellikle düşmana veya düşmanca tavırlara, rüya sahibi için kötü niyet besleyen ve onun zor duruma düşmesini isteyen kimselere işaret eder. Her hâlükârda kişinin çevresinde ona kötü niyet besleyen düşmanları olduğuna ve dikkatli olması gerektiğine yorulmalıdır. Yılanı evinde gören kimsenin aile ve akrabaları arasında bulunan gizli bir düşman vardır yolda yılan görmek ise rüya sahibinin işlerini engelleyen kimselerin varlığına tabir edilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi