Web Sitesine Reklam Vermek İstiyorum

Reklam Ver - HayrolaRuya.com internet Sitesinde Reklam Verme - Reklam Ücretleri Ne Kadar?


Sık Sorulan Sorular


Reklamım Nereye Yerleştiriliyor?

   Reklamınız sitemizin masaüstü sürümünde içerik başlığının sol tarafına, sitemizin mobil sürümünde ise içerik başlığı altına yerleştirilecektir. Ve HayrolaRuya.com Web Sitemizdeki bütün sayfalarımızda bu alanlar mevcuttur. Site kullanıcılarımızın %12'si sitemizi masaüstü ve dizüstü cihazlardan %88'i ise mobil cihazlardan ziyaret etmektedirler. Reklamınızın sitemizin masaüstü ve mobil sürümünde yerleştirileceği alan itibariyle sizin reklamınız ziyaretçilerimizin gözünün önünden geçmeden rüya tabirini okuyamayacaklardır. Bu sebeple HayrolaRuya.com'da reklamlarınızın %100 görülme garantisi vardır.

Aşağıda sitemizin Mobil ve Masaüstü sürümlerindeki reklam yerleşim alanları resimli olarak gösterilmiştir. (Reklam yerleşim alanı ''BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ'' yazılı kırmızı kutucuktur)


Mobil Sürüm Reklam Yerleşim Alanı


Masaüstü Sürümü Reklam Yerleşim AlanıÜcretlendirme Nasıl Yapılıyor?

   HayrolaRuya.com internet sitesinde reklamlarınız CPM ile ücretlendirilmektedir. CPM'nin açılımı 1000 gösterim başına ücrettir. Gösterimi görüntüleme olarak düşünebilirsiniz. Markanızın bilinirliğini artırmak ve kısa vadede daha fazla kişiye erişim sağlayarak fark yaratmak istiyorsanız CPM işletmeniz için iyi bir tercih olabilir.


1000 Gösterim Başına
Ne Kadar Ödemem Gerekiyor?

   Reklamınız 1000 defa %100 gösterim garantisiyle gösterildiğinde sadece 4 TL ödeme yaparsınız. Bu fiyat %100 gösterim garantisi için çok uygun bir fiyattır.


Reklam Türleri ve Boyutları Nelerdir?

   - HayrolaRuya.com İnternet sizemizin masaüstü ve mobil olmak üzere iki sürümü bulunmaktadır.
   - Reklamlarınız sitemizin masaüstü sürümünde, içerik başlığının sol tarafında 300x250 boyutunda resim reklamı olarak yerleştirilir. (Bu reklam türü "Orta boy dikdörtgen" olarak da bilinir.)
   Sitemizin mobil sürümünde ise reklamınız içerik başlığı altına 320x100 boyutunda resim reklamı olarak eklenir. (Bu reklam türü "Büyük mobil banner" olarak da bilinir.)


Reklamım Ne Kadar Süreyle Yayınlanacak

   Reklamı sadece 1000 gösterim ve katları olarak ücretlendirmekteyiz. Yani 1000, 2000, 5000, 10.000, gibi.

   Örneğin sitemizin günlük sayfa görüntüleme sayısının 5000 olduğunu varsayalım;

   Bu şartlarda 10.000 Gösterim için ödeme yapıp reklam vermeniz halinde;

   Reklamınız 2 gün süreyle yayınlanacaktır.

   100.000 Gösterim için ödeme yapıp reklam vermeniz halinde;

   Reklamınız 20 gün süreyle yayınlanacaktır.Önemli NOT :


   10.000 Gösterimden daha düşük reklam teklifleri kabul edilmeyecektir. Reklamınız ücretini ödemiş olduğunuz gösterim sayısına gün içerisinde ulaştığında, reklamınız aynı günün sonuna kadar yayında kalmaya devam edecek ve bu ek gösterim için HayrolaRuya.com tarafından sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.
   Site ziyaretçileri kitle bilgisi (Ziyaretçilerimizin yaş, cinsiyet, coğrafi konumu, ilgi alanları, sitemizi ziyaret etmek için kullandıkları cihazlar, işletim sistemleri, tarayıcılar, internet servis sağlayıcıları vb.) ve diğer site istatistikleri hakkında kapsamlı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Reklam vermek istediğiniz site hakkında detaylı bilgi almanın hakkınız olduğunu düşünerek Google tarafından sağlanan Demografi, İlgi Alanları, Coğrafi Konum, Davranış, Teknoloji, Mobil, Edinme, Davranış ana başlıkları altında bir çok alt başığın da yer aldığı çok kapsamlı Google Analytics hizmeti ile elde edilen maksimum son 6 aylık istatistikler talebiniz doğrultusunda siz reklamverenler ile paylaşılacaktır.

   Sorularınız için alttaki yorum kısmını kullanarak veya BURAYA tıklayarak iletişim sayfamız üzerinden bize yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com

Etiketler; web site reklam vermek, internet sitesine reklam vermek, internet sitesi reklam verme, internet sitesine reklam verme, site reklamı ver, siteye reklam verme fiyatları, siteye reklam vermek istiyorum, internet sitesine reklam vermek ne kadar, internet sitesine reklam verme maliyeti, web sitesi reklam fiyatları, google, uygun fiyata reklam ver, reklam yapmak, ucuza reklam ver, ücretsiz internet reklam siteleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi